Döner Ocağı

Doğalgazlı Döner Ocağı Tüplü Döner Ocağı Üstten Motorlu Döner Ocağı
Doğalgazlı Döner Ocağı Tüplü Döner Ocağı Üstten Motorlu Döner OcağıElektrikli Döner Ocağı Elektrikli Döner Makinası Döner Robotu
Elektrikli Döner Ocağı Elektrikli Döner Makinası Döner RobotuElektrikli Döner Bıçağı Ev Tipi Döner Ocağı Döner Kesme Bıçağı
Elektrikli Döner Bıçağı Ev Tipi Döner Ocağı Döner Kesme Bıçağı

 

 • Döner kebap pişirmenin demirbaşı olan, şişe geçirilmiş et yığınını ateşin etrafında döndüren cihaza döner makinası veya bilinen adıyla döner ocağı denir. İşletmenin büyüklüğüne ve sipariş yoğunluğuna göre çeşitli ebatlarda üretilen döner ocaklarında ısıyı ete aktaran radyanların büyüklüğü ve sayısı cihazın ebatlarını belirler.
 • Elle döndürülen eski tip döner makinaları yerini artık otomatik döner makinası modellerine bırakmaktadır. Bu ürünlerde eti bir arada tutan şiş, bir motor yardımıyla otomatik olarak döner. Motorlu döner ocakları, üstten motorlu döner ocağı ve alttan motorlu döner ocağı adı verilen iki ayrı alternatife sahiptir. Döner ustaları ocak döndürme işlemini kendisi yaparken ister eski tip döner bıçağı ister elektrikli döner bıçağı yardımıyla kolaylıkla eti kesebilirler.
 • Döner kesme bıçağının, tavuk veya kırmızı et için farklı iki kesici disk alternatifi mevcuttur. Pişirilen etin cinsine göre keskinlik oranları farklıdır.
 • Sarf edilen enerjinin cinsine göre gazlı veya elektrikli döner ocağı gibi iki farklı modelimiz bulunmaktadır. İşletmenizin şartlarına göre sadece elektrik enerjisi kullanabileceğiniz gibi sadece gazla çalışan doğalgazlı döner ocağı veya tüplü döner ocağı da kullanma şansına sahipsiniz.
 • Bunların yanı sıra, boyutları daha küçük ve pratik kullanıma sahip olan ev tipi döner ocağı, döndürme ve kesme de dahil bütün işi kendi kendine yapan insansız döner robotu gibi ürün çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Döner robotu fiyatları klasik ürünlere kıyasla biraz daha yüksek fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Fakat bütçeden çıkarabileceğiniz usta maaşı sayesinde son tahlilde çok daha karlı bir alış veriş yapmış olacak, ürününüzü standart döner ocağı fiyatlarından daha ucuza getirmiş olacaksınız.
 • Nostaljiden vazgeçemeyen mekan sahipleri ve ustalar için kömürlü döner ocağı veya işlemeli bakır döner ocağı seçeneklerimiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.
 • Prensip olarak fiyat-kalite oranında ısrarcı olan firmamız TEKSAN, gerek ürün çeşitliliği gerekse müşteri odaklı satış prensipleriyle döner makinası fiyatlarında çeşitli seçenekler ve kolaylıklar yapmaktadır.
 • Üstten veya alttan motorlu; 1, 2, 3 radyanlı döner ocağı ya da daha büyük ebatlarda cihazlar, motorsuz ya da motorlu döner ocakları vb. gibi çeşitli kriterlere göre belirlenen döner kesim makinası fiyatları,
  gazlı veya elektrikli döner makinası fiyatlarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.
 • Mekanınız açıyorsanız ve bir döner makinasına ihtiyacınız varsa bizi arayıp modellerimiz hakkında bilgi almadan ve en önemlisi, döner ocağı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyiniz.

1107 Görüntüleme.